arrow top
Nabízená pozice:Aplikační specialista - MATLAB Vloženo:22. červenec 2019 Společnost:HUMUSOFT s.r.o. Kontaktní osoba:Jan Daněk E-mail:danek@humusoft.cz Telefon:+420 284 011 730 Místo pracoviště:Praha

Aplikační specialista - MATLAB

Náplň práce:
  • odborná prezentace a technická podpora prodeje programového vybavení MATLAB / Simulink
  • předpokládané zaměření - finanční výpočty, datová analytika, statistika, optimalizace, ...
  • semináře pro potenciální uživatele, příprava prezentací a demonstračních příkladů, účast na konferencích a výstavách, psaní, překlady a korektury odborných článků, ...
  • školení uživatelů systému MATLAB / Simulink
  • technická podpora stávajících uživatelů systému MATLAB / Simulink
  • konzultační činnost, práce na zákaznických projektech
  • podle potřeby a možností i základní aplikační / technická podpora dalších produktů prodávaných naší společností

Požadujeme:
  • Vysokoškolské vzdělání - aplikovaná matematika, ekonomie, přírodní vědy. (Vítáni jsou i studenti posledních ročníků magisterského studia s předpokladem ukončení studia během jednoho roku.)
  • aktivní znalost angličtiny
  • výborná znalost češtiny
  • samostatnost a chuť učit se nové věci
  • schopnost komunikace s uživateli
  • prezentační schopnosti
  • orientaci v oblasti finančních výpočtů (znalost systému MATLAB / Simulink je výhodou)
  • řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
  • práci v neformálním prostředí menšího kolektivu
  • práci v centru Prahy poblíž stanice metra Florenc
  • po zapracování výhodné platové podmínky
  • profesní růst
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny navíc o Vánocích
  • zdravotní volno (Sick Days), studijní volno
  • částečně možnost práce z domova
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • příspěvek na sportovní a kulturní aktivity
  • příspěvek na dovolenou

Pracovní poměr na plný úvazek v Praze.