arrow top
Nabízená pozice:ELEKTROINŽENÝR – programátor mikrokontrolerů Vloženo:26. srpen 2019 Společnost:MIRAI INTEX, s.r.o. Kontaktní osoba:Jan Rupp E-mail:j.rupp@mirai-intex.cz Telefon:+420 530 513 661 Místo pracoviště:Brno
Jsme inženýrská společnost, zabývající se vývojem a výrobou specializované chladicí a klimatizační techniky šetrné k životnímu prostředí. Technologie použitá a integrovaná společností MIRAI INTEX s inovativními řešeními otevírá nové horizonty v oblasti chlazení a klimatizace, směřující k minimalizaci negativního vlivu člověka na životní prostředí. Nabízíme našim zaměstnancům jedinečnou příležitost být aktivní součástí rostoucí společnosti, možnost získání jedinečných zkušeností ve velmi zajímavém a inovativním oboru.

Pro náš rostoucí závod v Brně v současné době hledáme talentované a motivované kolegy na pozici:
ELEKTROINŽENÝR – programátor mikrokontrolerů

Náplň práce:
  • Vývoj vysokorychlostních měničů, malých PLC a dalších elektronických zařízení
  • Programování mikrokontrolerů a dalších vyvíjených zařízení
  • Příprava technické dokumentace pro nové stroje a zařízení
  • Vývoj výkresů elektrických obvodů a rozvržení el. zařízení
  • Návrh schémat zapojení obvodů a jednotlivých kabelů
  • Odborné zpracování výrobních podkladů pro zakázky
  • Metodická podpora pro technologické operace na výrobcích a kompletační montáži

Požadujeme:
  • VŠ vzdělání se zaměřením na elektroniku
  • Praxe v oboru na obdobné pozici minimálně 5 let
  • Schopnost práce se SW: Altium designer, MATLAB  Simulink, programovací jazyky C/C ++
  • Odborné znalosti, analytické schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce
  • Zkušenost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
  • Angličtina na pokročilé úrovni, ruština je velkou výhodou

Nabízíme:
  • Zajímavou práci v mezinárodním prostředí v technologicky jedinečném oboru
  • Prostor pro uplatnění vašich zkušeností a maximální možností seberealizace
  • Získání jedinečných zkušeností v unikátním oboru
  • Možnost aktivně se podílet na růstu a rozvoji společnosti
  • Příjemný a motivovaný kolektiv
  • Velmi dobré finanční ohodnocení