HUMUSOFT

HUMUSOFT s.r.o. je česká soukromá obchodní společnost založená v roce 1991. Společnost má sídlo v Praze a pobočku v Bratislavě. V současnosti má 20 stálých zaměstnanců a proměnný počet externích spolupracovníků pro řešení konkrétních úkolů. Od svého vzniku dělí společnost své síly rovným dílem mezi výrobu a prodej přístrojového a programového vybavení. Mezi oblasti zájmu společnosti patří řídicí technika, informační technologie, vědeckotechnický software, simulace technologických i podnikových procesů. Hlavním cílem společnosti je poskytovat zákazníkům komplexní služby. To znamená nejen prodej, ale především uživatelský servis na nejvyšší úrovni, nestandardní služby dle přání zákazníka a maximální rychlost a korektnost ve vyřizování požadavků zákazníků.

MathWorks logo

Výhradní zástupce americké společnosti MathWorks, Inc. pro Českou republiku a Slovensko. Distribuce a uživatelská podpora software pro vědeckotechnické výpočty a simulaci dynamických systémů - MATLAB® a Simulink®.

HUMUSOFT s.r.o. se rovněž podílí na vývoji nadstaveb systému MATLAB® / Simulink®:

Simulink Desktop Real-Time™ - spouštění simulačních modelů v reálném čase na platformě PC nebo Mac.

Simulink 3D Animation™ (Virtual Reality Toolbox) - zobrazování dynamických modelů v prostředí virtuální reality.

logo společnosti COMSOL

Výhradní zástupce švédské společnosti COMSOL AB pro Českou republiku, Slovensko. Distribuce a uživatelská podpora software pro modelování a simulaci fyzikálně-inženýrských úloh na bázi parciálních diferenciálních rovnic - COMSOL Multiphysics®.

dSPACE logo

Výhradní distributor německé společnosti dSPACE GmbH. Systémy dSPACE, založené na procesorech PowerPC, Intel a ARM jsou určeny k realizaci náročných simulačních experimentů při vývoji řídicích systémů a simulacích hardware-in-the-loop. Spolupráce s prostředím Matlab® / Simulink®.

HUMUSOFT logo

Vývojové a konzultační činnosti v oblasti řídicí techniky a simulace systémů.

Dodávky vysoce výkonných pracovních stanic HeavyHorse navržených pro optimální výkon při náročných numerických výpočtech.

Kontakt

Napište nám přes formulář nebo využijte níže uvedený email nebo telefonní číslo.

Vyplňte Váš email.
S čím potřebujete poradit?
Vyplňte telefonní číslo, na kterém Vás můžeme zastihnout.

* Položky je nutné vyplnit.

Odesláním tohoto formuláře nám dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu potřebném pro vyřízení vašeho dotazu, registrace či žádosti.
Naše Zásady ochrany osobních údajů najdete zde.

Sídlo společnosti

Praha

HUMUSOFT s.r.o.
Pobřežní 224/20
186 00 Praha 8
Česká republika

DIČ: CZ40525872
IČO: 40525872

Telefon: +420 284 011 730
Technická podpora: +420 602 231 500

Fax: +420 284 011 740

Email: info@humusoft.cz

Datová schránka: 3hea496


Pobočka

Slovensko

HUMUSOFT s.r.o.
Na humnisku 1755/13
908 77 Borský Mikuláš
Slovenská republika

Telefon: +421 905 478 990

Email: info@humusoft.sk

close