Zpět na seznam článků

BioSignal

Soutěž Biosignal Challenge 2020 zahájena

4. ročník soutěže Biosignal Challenge, věnované zpracování biomedicínských signálů v systému MATLAB, je již otevřen. Soutěž pořádá Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze s podporou spol. MathWorks. Letošní téma je věnováno návrhu algoritmu pro identifikaci slabik ve zvukovém signálu. Podrobný popis zadání, datové soubory a další podmínky soutěže najdete na stránce soutěže.

Soutěž je dobrou příležitostí pro všechny, kdo si během studia chtějí vyzkoušet práci na reálných projektech. V soutěži jsou vypsány zajímavé ceny a svou účastí získáte mezinárodní srovnání. Zúčastnit se mohou jedno- až tříčlenné studentské týmy z EU nebo USA.

Neváhejte využít toto období k získání zkušeností prací na zajímavém projektu. Pokud vaše škola nedisponuje celouniverzitní Campus-Wide licencí software MATLAB, můžete pro svou účast v soutěži zdarma získat licenci programu MATLAB včetně nezbytných nadstaveb prostřednictvím stránky MathWorks věnované soutěži Biosignal Challenge. Na odkazu naleznete i řadu užitečných návodů, videí, technických článků a příkladů v programu MATLAB, které mohou být nápomocny při řešení zadané úlohy.

Držíme palce soutěžícím i organizátorům při hledání nových algoritmů!

Martina Mudrová (HUMUSOFT) , 13.3.2020

Zpět na seznam článků